מי אנחנו?

עמותת "לוחמים ללא גבולות" הינה עמותה ישראלית ציונית הפועלת להראות את פניהם היפות של ישראל ובוגרי צה"ל בעולם על ידי מינוף התשתית העצומה של מאות אלפי התרמילאים הישראלים המטיילים במדינות העולם השלישי לטובת התנדבות הומניטארית כחלק מ"הטיול הגדול שאחרי צבא". כיום מפעילה העמותה מדי שנה משלחות התנדבות ב16 ארצות שונות לאורך "הטיול הגדול" ובמסגרת "חזון 30-30" שלנו עד לשנת 2030 תפעיל העמותה מדי שנה 30 משלחות התנדבות ב30 ארצות שונות ותהפוך את ישראל למעצמת התנדבות עולמית.

לצד ההתנדבות במהלך הטיול הגדול, מטרה נוספת של הארגון הינה להגיע ליעד של 10,000 בוגרים ובוגרות אשר ישמשו כזרוע התנדבות אזרחית רחבת היקף, שתופעל בשגרה ובאירועי חירום במדינת ישראל. כיום לעמותה למעלה מ2,000 בוגרים ובוגרות.

אודותינו

העמותה הוקמה בשנת 2013 בידי שלושה קצינים בוגרי יחידת דובדבן לאחר שגילי, אחד מהשלושה, טייל עם אשתו במזרח הרחוק , וכשישב לסעודת שבת בבית חב"ד באי קוסמוי שבדרום תאילנד לצד מאות תרמילאים נוספים נולד הרעיון- מינוף התשתית העצומה של מאות אלפי בוגרי צה"ל המטיילים במדינות העולם השלישי במסגרת "הטיול הגדול" (כמות הנאמדת בכ400,000 תרמילאים בכל עשור) לטובת התנדבות כחול לבן במטרה להראות את פניהם היפות של בוגרי צה"ל ומדינת ישראל ברחבי העולם. המחשבה הייתה כי אם נשכיל למנף תשתית עצומה זו נוכל לעשות המון טוב וגם להפוך את ישראל למעצמת התנדבות חובקת עולם, והכל תוך ניצול משאב הקיים ממילא בשטח- התמילאי הישראלי. כל אחת ממשלחות ההתנדבות שלנו מוקדשת ומנציחה את פועלו של אחד מחללי צה"ל וקרויה על שמו..

עוד עלינו

הפעילות שלנו במספרים

7120
ילדים עמם אנו מתנדבים מדי שנה
106
סיקורים נרחבים בתקשורת העולמית
21
משלחות הומניטאריות בכל שנה
2200
בוגרי העמותה