ספרדית לטיול הגדול

2 בינואר 2021
gili cohen

כל מי שכבר עשה טיול גדול בדרום אמריקה יוכל להגיד לכם שיש הבדל גדול בין לעשות אותו שיש לך ספרדית ואפילו קצת ממנה, לעומת לעשות את הטיול בלי.. בדרום אמריקה זה חשוב מאד כי לא תמצאו בקלות דוברי אנגלית, אז הכנו עבורכם מספר סימולציות הכי שימושיות לטיול הגדול בדרום אמריקה: בהוסטל, במפגש הראשוני עם אדם, ובהזמנת כרטיס טיסה מקומי. כמובן שכל הסימולציות מלוות בכתוביות בשפה המקומית ובתרגום לעברית שיאפשרו לכם ללמוד ולשנן בקלות.

בנוסף, מצורפים לכם מטה , בעמוד זה, הנחות לגולשי לוחמים ללא גבולות לקורס אינטרנטי ללימוד ספרדית לטיול הגדול.

סימולציה מספר 1- בהוסטל:
סימולציה מספר 2, מפגש ראשוני:
סימולציה מספר 3, הזמנת כרטיס טיסה מקומי:

הנחות ייחודית לגולשי לוחמים ללא גבולות לקורס ספרדית "טננה" אינטרנטי:

טננה הוא קורס דיגיטלי חדשני שנוצר ע”י מקסיקנית וישראלי בשיטה מותאמת לדוברי עברית. התוכן מועבר בצורה קלילה וכיפית – כי אנחנו פה בשביל ליהנות. הקורס מעולה לחבר'ה שרוצים לצאת ולטייל באמריקה הלטינית ולקלוט מהר את השפה, ומתאים גם למתחילים ללא רקע וגם לאנשים עם קצת בסיס ושרוצים לשפר את הספרדית שלהם.

מדובר בקורס דיגיטלי, זאת אומרת שהוא מוכן ומחכה לכם, אפשר לעצור באמצע השיעור, להעביר אחורה ולצפות כמה פעמים. לאחר כל פרק (הפרקים הם סרטונים מצולמים) מחכים לכם אוצר מילים ותרגולים. הקורס כולל 20 פרקים מצולמים ( סה"כ מעל 6 שעות של תוכן), אנחנו מתחילים מהאותיות ומסיימים בלדעת עבר, הווה, עתיד וציווי בספרדית. במידה ותהיה לכם כל שאלה יש לנו צ'אט בקורס ואנחנו עונים ממש מהר 🙂

לגולשי האתר הנחה של 15% על  הקורס משמע :340 ש"ח בלבד במקום ב400 ש"ח.

למידע על הקורס לחץ כאן

ללינק ייעודי לרכישת הקורס המכיל את ההנחה לגולשים שלנו לחץ כאן