מוצ'ילה בחינם לטיול

17 בפברואר 2022
gili cohen

החל משנת 2023 יצאה עמותת לוחמים ללא גבולות בפרויקט השאלת המוצ'ילות במסגרתו התרמילאי יוצא לטיול הגדול עם מוצ'ילה המוקדשת לזכרו של חלל צה"ל אותה הוא מחזיר בסוף הטיול עבור התרמילאי הבא. המוצ'ילה ניתנת לכל מי שרוכש ביטוח לטיול (בכל אחת מהחברות לבחירתו)  דרך הסוכן המומלץ שלנו כשההכנסה הסמלית  מוקדשת לקנית תרמילים נוספים להנצחת עוד חללי צה"ל , כיום תוך חודשים ספורים מונצחים במסגרת המיזם קרוב ל 50 חללי צה"ל.

 כל המוצ'ילות הינם ממודל 2022 ו2023 בלבד מהחברות הטובות ביותר בעולם (גרגורי, אוספריי ולאו אלפיין) ואת הדגמים המדוייקים ניתן לראות בתחתית עמוד זה ממש.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח צרו קשר כעת עם טל ארז 0544-848-334 (חובה להגיד שאתם מלוחמים ללא גבולות ע"מ לקבל את הזכאות!) אפשר גם ללחוץ כאן על הילנק שמוביל לצ'ט מיידי עם טל בווטזאפ :

https://wa.me/message/AHSO4XBSYO4ZL1

  • לתיאום איסוף מוצ'ילה, לאחר שסגרתם את הביטוח עם טל /לבירור פרטים נוספים על הפרויקט, ניתן ליצור קשר עם לירן בטלפון 051-566-0051 או לחילופין ללחוץ פשוט על הלינק כאן שמוביל ישירות לוואטסאפ של לירן.
  • לאחר שסגרתם את הביטוח את  המוצ'ילה ניתן לאסוף ממשרדינו שבפתח תקוה, רחוב אימבר 7 קומה 6 ובתיאום מראש  עם לירן (האיסוף מתקיים בימים רביעי וחמישי בין השעות 09:30 ל 17:00 .
  • חשוב לציין כי לעמותה אין קשר לביטוח עצמו או לאיכותו והתקשורת היא אך ורק בין המבוטח לחברת/סוכן הביטוח, אך יחד עם זאת במידה ולאחר שסגרתם ביטוח וניתן שירות לא טוב אנא ידעו על כך את מנכ"ל העמותה בטלפון 0544917148 (בבקשה לא ליצור קשר בנושאים אחרים) ונשקול את המשך ההפניה לסוכנים עמם אנו עובדים כעת. במסגרת הסכם 5 התלונות שלנו עם הסוכן, במידה ומתקבלות 5 תלונות על איכות השירות שלו, ההסכם עמו יופסק, כך שמעבר לעלות הזולה לה הוא מחוייב מולנו, חשוב לנו מאוד לוודא שקיבלתם שירות הוגן ואנושי. 
  • חשוב לציין כי המוצ'ילה ניתנת למי שכל תקופת הביטוח שלו הינה במסגרת אחד מסוכני הביטוח המומלצים.
  • המלאי מוגבל
  • אין כפל הנחות
  • ט.ל.ח

להלן הדגמים והדגמים של המוצ'ילות שונות אותן ניתן לקחת לטיול הגדול:

 

Lowe Alpine

Diran 65 +10 L

Gregory

Baltoro 65 L

Osprey

Kestrel 58 L